Değişen Dünyada İşinizi Şansa Bırakmayın.
mobil-uygulama

Yazılım

Yazılım globalleşen dünyanın her geçen gün biraz daha önem verdiği konuların başında yer almaktadır. Sağlıktan eğitime, sanayiden sosyalleşmeye kadar hemen hemen her alanda varolan yazılım insan yaşamına sayısız değer katmaktadır.


Elimizde dev ekranlı cep telefonlarımız, sık kullandığımız mobil uygulama listemiz, tabletlerimizin browserlarında her daim açık alışveriş sitelerimiz, kaç km koştuğumuzu söyleyen ayakkabılarımız, şirketimizdeki performansımızı çubuklu grafiklerle bizlere haykıran ERP’lerimiz, kardeşimizin doğum gününü bize hatırlatan sosyal medya hesaplarımız ve kalan yakıtımızla en fazla ne kadar daha gidebileceğimizi söyleyen araçlarımız.. Çok değil bundan otuz yıl öncesinde bu cümleleri arka arkaya sıralasak sadece ayakkabı alışveriş ve doğum günü gibi kelimeler bir anlam ifade edebilirdi. Oysa şimdi tüm bunlar tek bir kelimeyi akıllara getiriyor; Yazılım.


Değişim öyle hızlı yaşanıyor ve öyle kalıcı olarak hayatımızın içine sızıyor ki onun bir parçası olmak artık bir zorunluluk haline geliyor.

- Zafer TAHTALI, Ssoft Founder

Doğru zamanlarda atılacak doğru adımlar ile yazılımı hayatının içerisine alan aileler yüksek standartlar sağlayıp kendilerine daha fazla yaşama zamanı kazandırırken, doğru yazılım hamlelerini doğru zamanlarda uygulayan işletmeler verimliliğin ve başarının kapılarını çoktan aralamış olmanın keyfini çıkartıyorlar.


Yazılım onu doğru kullanan herkese sayısız fırsat kapısını sonuna kadar açma cömertliğini sunarken, yanlış ellerde kaldığında intikamını acımasızca almaktan geri kalmıyor. Her yıl yanlış verilmiş kararlar, hatalı geliştirilmiş yazılımlar ve eksik/hatalı yapılmış analizler ile çok büyük oranda yazılım projesi hüsranla sonuçlanırken doğru adım atanlar farkı açarak ilerliyorlar.


Ssoft, her başarısız yazılım girişiminin kaybettirdikleri ile her başarılı yazılım girişiminin kazandırdıklarını sizinle sizi dinleyerek, sizi anlayarak paylaşmaya hazır. Yazılım ancak birkaç doğru bir araya gelebildiği zaman bireylerden başlayıp, işletmelere; işletmelerden tüm ülkeye oradan da tüm insanlığa katkı sağlayabilecek çok önemli bir güçtür. Bu doğrular içinde ihtiyaçlar, kararlar ve partnerler başrolü oynamaktadır. Ssoft tüm bu doğruları birleştirmek için her zaman yanınızdadır.