Teknoloji ile firmanızı geliştirin.
yazılım

Yazılım

 
 

Mobil Yazılım Dünyası

İletişim teknolojilerinin baş döndüren hızında yaşanan radikal değişimler, sadece son 20 - 30 yıl içerisinde meydana gelmiştir. Çevirmeli, ankesörlü telefonlardan cep telefonlarına, devasa bilgisayarlardan mikro araçlara internet ve yazılım dünyasına kadar teknolojinin toplum hayatına hizmetleri sınır tanımamaktadır. Sürekli iyileştirme ve geliştirme teknikleri ile zamanın kısıtlayıcı etkilerinden arınmaya, adeta zamanın da ötesine geçilmeye çalışılmaktadır.


Mobil Uygulamalar Nasıl Olmalıdır?

Taşınabilir iletişim sistemlerinin en bilinen ve kullanılan platformları Web, Windows Phone, Android, İOS' dur. Kullanıcıların bu mobil uygulamalar ile neler yapmak istediği, ne gibi avantajları olduğu, cihazın  yazılım seçeneği ile de doğru orantılıdır. Çok hızlı bir işletim sistemi mi? Yüksek depolama kapasitesi mi? Pratik kullanım özellikleri mi? Kişisel veya kurumsal beklentilere göre değişebilecek tercihlerdir.
yazılım


Bir Mobil Yazılım Her Cihaza Uyumlu mudur?

Tüketici elektroniği şirketlerinden Apple IDE  iPhone ve iPad için Mac OS X İşletim Sistemine entegre Xcode  yazılım geliştirme platformunu geliştirip kullanmayı tercih ederken, Windows Phone Visual native uygulamaları (işletim sistemlerine göre değişebiliyor), Android tablet ve telefonlarda ise Android Studio geçerli olmaktadır. Dolayısıyla nihai kullanıcı için, her uygulama her cihazda kullanılamamaktadır.


En uygun ve gelişmiş yazılım uygulamalarında kişisel ve kurumsal çözümler sunan Ssoft, mobil yazılım, web yazılım ve masaüstü yazılım konularında doğru ve etkin çözümlerle teknoloji kullanıcılarının en yakın dostudur. Teknoloji danışmanlığı ve eğitim hizmetleri ile hayatları kolaylaştırmanın yanında, ihtiyaç ve beklentilere münhasır teknik çözüm anlayışı ile hareket etmektedir.

1