Bugün ihtiyaç duyduklarınızı,
Dün sizin için görebilen bir göz.
Ssoft Ürünler

Paket Ürünlerimizden Bazıları

Ssoft BOT

Ssoft BOT

, MetaTrader 4 / 5 - NinjaTrader - Trendview (PineScript) Platformlarında, Size Özel Expert Advisor Bot Yazılımı ve İndikatör Yazılımıdır.

Ssoft DYS

Ssoft DYS

, şirket içerisinde dolaşması gereken evrakları dijital ortama aktararak güvenli bir şekilde departmanlar arasında dolaşmalarını sağlayan modüler bir döküman yönetim sistemidir.

Ssoft CDX

Ssoft CDX

, Tekliften iş süreçleri yönetimlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm süreçleri bünyesinde barındıran modüler bir ERP sistemidir.

Ssoft framework

Ssoft İş Yönetimi

, İş ve görev takibi için geliştirilmiş, web ve mobil uygulama destekli gelişmiş bir iş yönetim sistemidir. Özel raporlama modülleri ile tüm işlerin takibini yapıp kullanıcıların performanslarını analiz eder.

Ssoft framework

Ssoft Framework

, tamamı Ssoft tarafından c# 'da üretilen Entity Framework'tur. Kendi özel ORM toolunu kullanarak entity rahatlığında kod geliştirilmesini sağlar. Oracle ve SQL Server başta olmak üzere database bağımsız çalışabilir özel bir yapıdır. 3 Katmanlı mimarisi, 400.000 satırı aşkın kod yapısıyla dünya standartlarında geliştirilmiş özel bir frameworktur. Windows ve Web tabanlı tüm projelerde kullanılabilir yapıdadır.

Ssoft eticaret
Ssoft eticaret

Ssoft eTicaret 

modülü, sanal pos entegrasyonlarına kadar %100 modüler bir yapı üzerine kurulmuştur. Ssoft Framework'ün b2 versiyonu üzerine geliştirilmiş ve kampanya girişlerinden sanal pos değişikliklerine kadar yönetim panellerinden yönetebileceğiniz özel bir eTicaret sistemidir.

Ssoft sdp
Ssoft sdp

Ssoft SDP 

yazılım firmalarının ya da bünyesinde yazılım departmanı olan firmaların en büyük sorunlarından biri yazılım projelerinin takibini yapmak ve yazılım ekibinin performansını değerlendirmektir. Ssoft SDP ( Ssoft Software Development Process ) bütün yükü üzerinizden alır ve yazılım geliştirme süreçlerini modern yazılım geliştirme tekniklerine göre yönetmenizi, geliştirilen yazılımların süre ve kalite anlamında verimlilik sağlamasını ve yazılımcıların performanslarını sayısal donelerle ölçmenizi sağlar. Kendine özel sayısal performans formulasyonları ile hedef, hedefe yaklaşımlar, hatalar, yazışmalar, görev atamalar, test dönüşleri, canlı ortam testleri ve puanlamaları kapsar. Bir yazılım geliştirme sürecinin olmazsa olmaz parçasıdır.

Ssoft themis 360
Ssoft themis 360

Ssoft Themis 360

, her çeşit CRM ile entegrasyon kurabilen ve aldığı sonuçları 2 yönlü perfomanslayan bir sistemdir. Bunlardan ilki aldığı matematiksel verileri verilen hedeflerle oranlayarak karne oluşturmak, diğeri ise çalışanlar arasında 360 derece denilen evrensel değerlendirme sistemi ile değerlendirmeler yapmaktır. Sistem mevcut CRM, veritabanları, Excel ve türevi uygulamalara bağlanabildiği gibi bağımsız olarakta çalışabilmekte; canlı değerlendirmeler yapıp karneler oluşturabilmektedir.

Ssoft imageprocess
Ssoft imageprocess

Ssoft ImageProcess 

API lerimiz ile .NET platformunda geliştirdiğiniz uygulamalarda imaj işlemelerini kolaylıkla yapmanız mümkündür. Resimlerdeki eğrilikleri giderme, resim üzerindeki yazıları text formatına dönüştürme gibi standart image process toollarının yapmadığı işlemleri yapabilmenize olanak tanır.

Ssoft veteriner
Ssoft veteriner

Ssoft Veteriner 

Türkiye'deki hemen hemen tüm veterinerlerinin listesine ulaşabildiğiniz, konumunuza göre size en yakın veterineri gösteren ve ona yol tarifi veren özel ücretsiz bir mobil uygulamadır.